.

.

Код Среќна Машка Врвка За Влечење Антимикробни Карго Чистење Дното

Код Среќна Машка Врвка За Влечење Антимикробни Карго Чистење Дното

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Машкиот природен подем, заострената нога, прилагодливата панталона за врвки има пресечен двоен товарен џеб со скриена лента за лого и затворач за клучеви, заден џеб за лепенка и двојно шиење со игла. Инсем : 29 1/2". Машки Природен Пораст, Заострени Нога Панталони. Појас За Влечење. Инсем : 29.5". Товарен Џеб, Заден Џеб Од Панталони.

За производот

Купувачите избираат и