.

.

Дизајнарт Зелени Дрвја Покрај Мостот Над Реката Традиционален Уметнички Принт Во Рамка

Дизајнарт Зелени Дрвја Покрај Мостот Над Реката Традиционален Уметнички Принт Во Рамка

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Овие извонредни Зелени Дрвја Покрај ѕидната Уметност Во Рамка На Реката се печатат со користење на најквалитетно мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите ликовни отпечатоци од платно гикли се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја уметничка површина е цврсто испружена преку дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани во галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената платнена уметност конечно е инсталирана во дрвена рамка. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита. Кога ќе ја добиете Вашата Платнена Уметност, комплетот за виси е вклучен, па затоа е подготвен веднаш да висат на ѕидот. . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Пејзажи. - Боја : Зелена. - Монтиран памучно платно со врвен квалитет. - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со упатства и висечки комплет монтиран Памучно платно со Врвен квалитет. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за закачување.

За производот

Купувачите избираат и