.

.

Ревлон Волумазирање Маскара, Најцрната Црна 0. Фл Оз

Ревлон Волумазирање Маскара, Најцрната Црна 0. Фл Оз

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Ревлон Волумазирачка Маскара 100% Волуменирана, 100% Волумизирана*Без Грутки, Доказ За Размачкување, Без Снегулки До 24 Часа.Ултра кремаста формула збогатена со негување Карнауба и Маслинови восоци за неверојатен разгорен волумен. Ревлон Волумазирачка Четкауникатна заострена четка дизајнирана со закривен центар и брановидни влакна делуваат како мини резервоари за да ја вчитаат формулата дури и на најмалата трепка. *100% имале зголемен волумен во клиничка студија 2 слоја, 25 потези секој од нив е 50 учесници Во студијата За потрошувачи Семејство на бои : Палета На Црни Бои : Темни Тонови Предложена Возраст : 16 години И Убавина Цел : Волуменизирањекарактеристики : Не-Згрутчување, Висока Густина На Пигмент : 2,38 Ширина : 0,75 Висина : 5,75 Ревлон Волумазирачка Маскара, 901 Најцрно Црно 0.32 fl oz.

За производот

Купувачите избираат и