.

.

Милвоки Милвоки Место Поплава Фаровите

Милвоки Милвоки Место Поплава Фаровите

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

РАЗНОВИДНИ ОПЦИИ ЗА ЗРАК. КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА. Местото На Милвоки/Фарот за Поплави нуди повеќе лесни опции во компактен и лесен дизајн. Испорачувајќи 450-Лумени ИЗЛЕЗ СО ВИСОКА Дефиниција ТРУЕВЈУ, растојание ОД 100 МЕТРИ и широк зрак од поплава, овој фар е подготвен за секоја апликација на растојание или одблизу. Со микрофибер ремен што апсорбира пот и подлога за челото, корисниците добиваат целодневна удобност кога се носат на голата глава. Станете-до 25 часа траење со пет режими на излез на светлина за да го оптимизирате времето на траење, типот на зракот и осветленоста. Директна светлина со вртење на главата на светлината користејќи седум прилагодливи позиции. Отпорен на вода и прашина, овој фар може да издржи до 2 МЕТРИ капки и најтешките услови на и надвор од работното место. Вклучени се четири штипки за тврди капи за безбедно поврзување со сите хардхети. Местото На Милвоки/Фарот за Поплави е покриено со Ограничена Доживотна гаранција. 5 Режими На Излез На Светлина : хибридно Место/Режим На Поплава : 450-Лумени-2 часа; Режим На Висока Поплава : 350-Лумени-4 часа; среден режим : 150-Лумени-10 часа; Ниско : 25-Лумени - 25+ часа; Високо Место : 200-Лумени - 4 часа. Меко, микрофиберско чело што апсорбира пот за целодневна удобност. 7-позиција прилагодлива светлосна глава за насочување на светлината. (4) Универзална Хард Шапка Клипови. Напојува со (3) ААА батерии (вклучени). Ограничена доживотна гаранција (исклучува батерии).

За производот

Купувачите избираат и