.

.

Дизајнарт Темно Син Планински Пејзаж Зимски Минималистички Модерен Уметнички Принт Во Рамка

Дизајнарт Темно Син Планински Пејзаж Зимски Минималистички Модерен Уметнички Принт Во Рамка

DEN 615.84

Од стока
Достапно.

Оваа извонредна Зимска Минималистичка Темно Сина планинска пејзажна врамена ѕидна Уметност е отпечатена со користење на најквалитетно мастило отпорно на бледнее на платно. Нашите ликовни отпечатоци од платно гикли се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја уметничка површина е цврсто испружена преку дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани во галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената платнена уметност конечно е инсталирана во дрвена рамка. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита. Кога ќе ја добиете Вашата Платнена Уметност, комплетот за виси е вклучен, па затоа е подготвен веднаш да висат на ѕидот. . Карактеристики : . - Стил : Модерен И Современ. - Предмет : Пејзажи. - Боја : Сина. - Монтиран памучно платно со врвен квалитет. - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со упатства и висечки комплет монтиран Памучно платно со Врвен квалитет. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за закачување.

За производот

Купувачите избираат и