.

.

&G Алатка Помош-Терминал Стегач За Дојч Затворени Барел Мандат

&G Алатка Помош-Терминал Стегач За Дојч Затворени Барел Мандат

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

С&Г Алатка Помош 18880-Терминал Стегач За Deutsch 14/16/18 Затворени Барел Мандат. С&Г АЛАТКА ПОМОШ КОРП. има за повеќе од 40 години снабдува автомобилската, тешки, електроника, земјоделството, морски и сродни индустрии со широк спектар на општи алатки, опрема и механика' помагала. Нашите производи се иновативни и произведени според професионални стандарди за квалитет. Клучни Карактеристики : crimps deutsch затворени барел терминали пронајдени на мотоцикли, камиони, градежна опрема, тркачки автомобили, земјоделска опрема, тешки возила и други возила и опрема предмет на прекумерни вибрации. За употреба со 14, 16 и 18 гејџ (Големина На Контакт 16) затворени терминали за барел. Лесен за употреба-Само вметнете терминал и жица, а потоа цврсто притиснете ги рачките заедно за да го завршите стегањето. Акцијата за крцкање обезбедува совршено стегање. Челична конструкција. Удобни амортизирани рачки.

За производот

Купувачите избираат и