.

.

Мелоу 2 Вентилирана Меморија Пена Душек Топер Со Зелен Чај Инфузија, Целосна

Мелоу 2 Вентилирана Меморија Пена Душек Топер Со Зелен Чај Инфузија, Целосна

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Топер за душеци со вентилирана мемориска пена на мело, направен со 2 инчи сертифициран Сертипур-САД, премиум мемориската пена е подготвена да го обнови вашиот стар душек за максимална удобност и подобрен квалитет на спиење. Инфузијата со зелен чај помага при контрола на мирисот и обезбедува природни смирувачки ефекти за добар сон. Неговиот дизајн на отворени ќелии што дише го оптимизира протокот на воздух, помагајќи да се намали топлината на телото и да се одржува вашиот топер свеж подолго време. Мемориската пена е добро позната по своите карактеристики за контурирање на телото и удобноста за олеснување на притисокот низ целото тело. Откако ќе легнете, нашите топери од мемориска пена ќе почнат да реагираат на температурата на вашето тело и ќе почнат да се обликуваат до вашата форма, рамномерно распределувајќи ја вашата тежина. 2-инчен вентилиран топер за мемориска пена за надградба на квалитетот на спиењето. Вентилираниот дизајн го оптимизира протокот на воздух и помага да се намали заробената топлина на телото. Инфузијата од зелен чај ви помага и вие и вашиот душек да останете освежени со неговите смирувачки ефекти и контрола на мирисот . Неверојатна удобност со мемориска пена што одговара на телото. Одговорната активна суспензија го изолира движењето за да обезбеди непречен сон за вас и вашиот партнер. Направено со сертипур-us® сертифицирана пена за перформанси, емисии и управување со животната средина. 3-годишна гаранција на производителот. Достапни Големини : Близнак, Twim-XL, Целосна, Кралица, Квадратна Кралица и Крал.

За производот

Купувачите избираат и