.

.

Дорман Задна Патничка Страна Надворешна Врата Рачка За Специфични Модели На Киа, мазни Црни Вклопувања изберете: 2002-КИА СПЕКТРА, КИА СПЕКТРА БАЗА ЛС

Дорман Задна Патничка Страна Надворешна Врата Рачка За Специфични Модели На Киа, мазни Црни Вклопувања изберете: 2002-КИА СПЕКТРА,

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Сакате нова надворешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се вратите во застапништвото? Оваа рачка за замена на вратата е дизајнирана да одговара на вклопувањето и изгледот на рачката на акциите на одредени години, марки и модели на возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Појавување на изглед - оваа замена надворешната рачка на вратата беше специјално дизајнирана да изгледа и да функционира исто како и оригиналната рачка на одредени возила. Беспрекорна замена-дизајнирана да одговара на димензиите и спецификациите на рачката што дојде на залиха на возилото. Одлична вредност-оригинален квалитет на опремата по пониска цена. Обезбедете вклопување - оваа рачка е специфична за положбата на возилото, затоа проверете двапати дали ја имате точната рачка за истата положба и страна на возилото што сакате да го замените. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Киа Спектра : 2002, 2003, 2004. Дополнителни Карактеристики Боја : Мазна Црна. Материјал : Пластика. Одговара Изберете : 2002-2003 КИА СПЕКТРА 2004 КИА СПЕКТРА БАЗА/ЛС и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и