.

.

Комплет За Подигање На Свеќички

Комплет За Подигање На Свеќички

DEN 1423.84

Од стока
Достапно.

Мсд чизмите со висока температура се дизајнирани да ги издржат строгостите на трките. Секоја чизма обезбедува максимална отпорност на топлина, како и максимална заштита од губење на искра.Чизми и Терминали; LS1; 45deg.; 2 по Картонски Жици Се Претходно Исечени На Точни Спецификацииприлагодено Одговара За Изведба И Модел Наведен Заврткапарк Приклучок За Подигање Кит2-Пакет Мсд 3304 Комплет За Подигање На Свеќички.

За производот

Купувачите избираат и