.

.

Преносни Корпи За Намирници Корпа за Купување Со Рачка Играчки Корпи За Складирање

Преносни Корпи За Намирници Корпа за Купување Со Рачка Играчки Корпи За Складирање

DEN 626.56

Од стока
Достапно.

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Бинациус од пазарот На Џојбај.Описr. r. кошничката за купување ќе му овозможи на вашето малечко да се преправа дека е исто како пораснато и да оди на шопинг за забавна храна. Оваа корпа за купување е одлична за собирање намирници кога играте продавници или дури би можеле да ја однесете во вистинските продавници и да им помогнете на мама и тато носејќи ситници во неа. И забавно и едукативно, овој комплет е одлично надополнување на секоја кујна за играчки или супермаркет.R. r. Функцијаr. r. - Боја : Портокалова.р. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ.р. - Големина : 24, 50Х16, 50Х13, 00см/9, 63Х6, 48Х5, 11 инчи.р. - Изработен од врвен пластичен материјал ЗА СТОМАЧНИ мускули, цврст и издржлив за употреба.р. - рачката ја прави погодно пренослива за лесно носење.р. - за употреба како туш кабина во заеднички бањи. Удобен за употреба како држач за играчки за капење.р. - Совршен За складирање облека, играчки, книги, загатки, градежни блокови и многу повеќе . р. - може да се користи во бања, спална соба, дневна соба, детска соба итн. Изработен од врвен пластичен материјал ЗА СТОМАЧНИ мускули, цврст и издржлив за употреба. |Рачката ја прави погодно пренослива за лесно носење. |Идеален за употреба како туш кабина во заеднички бањи. Удобен за употреба како држач за играчки за капење. |Совршен за складирање облека, играчки, книги, загатки, градежни блокови и многу повеќе.

За производот

Купувачите избираат и