.

.

О Беј Стрели Потресени Мулти-боја Шевронен Шевронен Област Килим

О Беј Стрели Потресени Мулти-боја Шевронен Шевронен Област Килим

DEN 3328.00

Од стока
Достапно.

Внесете избалансирана апстрактна креативност во вашиот дом со овој прекрасно дизајниран килим. Ова привлечно централно парче сигурно ќе го привлече окото на вас и вашите гости! Нашата колекција На Дини вклучува навестувања за боја и прекрасни дизајни без да го преоптоварувате вашиот простор. Ова турско ремек-дело е совршен додаток за различни простори. Со мала висина на купот, ова парче е идеално за клиенти кои се плашат од опасност од патување. Донесете го ова функционално парче дома денес за вашата трпезарија, влез, спална соба или канцелариски простор! Окс Беј Потресени Шеврон Шевронен Површина Килим, Мулти-боја, 5х8. Изработен од 100% Полипропилен со Поддршка Од Јута и Латекс . Машина Произведена Во Турција . Идеално парче акцент за врзување на декор заедно. Влошките за тепих препорачуваат долговечност, безбедност и избегнување гребнатини. Чистење и Нега : брза акција следењето на истурање е од суштинско значење за да спречите трајна дамка да се постави во вашиот килим. За истурање течност, користете чиста, необоена крпа и цврсто притиснете околу излевањето за да апсорбирате што е можно повеќе. Не тријте! Ова ќе предизвика дамката да се постави подлабоко во тепихот, што ќе го отежне отстранувањето и ќе ја зголеми веројатноста дека повторно ќе се појави. За тешко отстранување на дамки, се препорачува професионално чистење на килим. Ве молиме Запомнете : сликите може да варираат поради разликите во компјутерските монитори.

За производот

Купувачите избираат и