.

.

Модерни Теми Утешител Сетови, Кралицата

Модерни Теми Утешител Сетови, Кралицата

DEN 1583.84

Од стока
Достапно.

Препуштете се на луксузот сличен на бањата со Комплетот За Утешител Од 5 Парчиња Кенсингтон. Полиестерското полнење ја дава вистинската мекост на овој комплет за утешител додека деталите за лепење на шипката даваат поформален завршен изглед. Нашиот луксузно свилен четкан микрофибер материјал е конструиран со техники кои вклучуваат подобро шиење, посилно ткаење и помеки материјали; Обезбедување издржлив и мек допир. Модата го исполнува луксузот со овој комплет и е совршено решение за вашите украсни и удобни потреби. Карактеристики : . Комплетот Вклучува : 1 Утешител,2 Шамови За Перници, 2 Украсни перници. Материјал : 100% Микрофибер Полиестер. Модел : Цврст. Упатство за нега : безбедна Машина за перење И сушење. Препорачано - машинско перење нежен циклус со ладна вода. Суво сонце или ниско сушење. Големина : Кралица, Крал. Димензии на кралицата : 1 Утешител е широк 90 инчи х 90 инчи долг. 2 Шамови За Перници се широки 20 инчи х долги 27 инчи. 1 Декоративна Перница. 1 Декоративна Перница. Кралот Димензии : . 1 Утешител е 106 инчи широк х 90 инчи долг. 2 Шеми За Перници се широки 20 инчи х 37 инчи долги. 1 Декоративна Перница. 1 Декоративна Перница. Везени Дизајн. Цврста Боја.

За производот

Купувачите избираат и