.

.

Revlon Big Twist Ponytail, црна

Revlon Big Twist Ponytail, црна

DEN 61.44

Од стока
Достапно.

Добијте волумен и димензија без патување во салонот со The Revlon Big Twist Constail. Ова специјално парче за коса се врти десно на вашата конска опашка или пунџа, додавајќи моментална текстура и длабочина на вашиот изглед. Косата е во должина од 3 1/2 ", со големи, тркалезни кадрици за без напор гламур и стил. Црната конска опашка има еластизиран опсег за да го задржи безбедно во место; може лесно да се засили со боби -иглички лесно по потреба. Секоја единица Доаѓа со едно парче; Боби игличките се продаваат одделно. Revlon Big Twist Contoil, Black : Додадете во пунџа или конска опашка. Додава кадрици и елеганција на вашата фризура. 3 1/2 "Должина на косата. Еластична конска опашка на Revlon.

За производот

Купувачите избираат и