.

.

Сара Ли г -дин Пита леб од целата пченица, брои

Сара Ли г -дин Пита леб од целата пченица, брои

DEN 94.72

Од стока
Достапно.

Нашиот вкусен, печен пипет леб останува еден од најразновидните и удобните леб. Нашите уникатно перфорирани пити можат лесно да се разделат во џебови од леб. Пита е совршена за сендвичи, такос и салати. Обидете се со нашата пита загреана во рерна или микробранова печка. Тоа е целиот квалитет што го очекувавте од Сара Ли. Перфорирани. Малку маснотии. Добар извор на влакна.

За производот

Купувачите избираат и