.

.

С. Поло Асн. Детето момче ткаени кратки, големини 2T-5T

С. Поло Асн. Детето момче ткаени кратки, големини 2T-5T

DEN 255.68

Од стока
Достапно.

Мека и удобна со лесен, пиперски лента за влечење, го прават американскиот Поло Асн. Краткото вистинито на мали деца мора да го има за вашето малечко. Пространите џебови им овозможуваат на нив да ги задржат своите најсуштински играчки токму во џебот. Машинска миење и лесна за секојдневно носење. Овие се совршени шорцеви за нив. САД. Поло Асн. УСПА ткаени кратко.

За производот

Купувачите избираат и