.

.

Уникатни школки школки

Уникатни школки школки

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Единствената pretzel "школки" се иновативен пресврт на класична закуска. Тие се шупливи за да го имаат само најдобриот дел, крцкавиот надворешност на стапчето. Овие разделувања на разделување немаат конзерванси или синтетички состојки, така што ќе добиете поприродно искуство. Оваа закуска е направена како треба да биде, без малцини или шеќери, така што ќе добиете солен вкус. Уживајте во тоа самостојно или сервирајте го производот заедно со омиленото натопи. Стапчињата одат добро со салса, путер од кикирики, прашања, натопи од спанаќ и многу повеќе. На само 110 калории по порција, лесно е да се факториран овој производ во вашата добро управувана диета. Закуските се малку со маснотии и се ослободени од холестерол за повеќе опција за срцето. Единствени разделувања на разделувања доаѓаат во разни други вкусови за да можете најдобро да го добиете оној што ви се допаѓа. Единствени „школки“ на пазувите : сите природни. Без холестерол. Без транс маснотии. Без шеќер или малцини. Сите криза, без полнење. Нема конзерванси. Повеќе вкус, помалку состојки. Оригинални уникатни разделувања закуска за закуска. Само 110 калории по порција. Малку маснотии. Нема заситена маст. Вкусно е вкусно самостојно или со натопи.

За производот

Купувачите избираат и