.

.

Главни закачалки за облека, пакет, кралско сина, издржлива пластика

Главни закачалки за облека, пакет, кралско сина, издржлива пластика

DEN 495.36

Од стока
Достапно.

Користете во просторијата за перење за да висат сува влажна облека. Главни пластични закачалки со 18 пакувања (сини) се карактеризираат со изрез за да ги задржите омилените предмети за облека со ленти безбедни и безбедни. Сините закачалки на главните места се направени од 100% полипропилен, така што тие се полесно да се одржат. Елиминирајте ја потребата да ја преклопите облеката и да го зголемите вашиот простор за складирање. Овие цврсти закачалки се лесно решение за складирање за вашите маици, поло, копчиња, јакни, џемпери и многу повеќе. Елиминирајте ја потребата да ја преклопите облеката и да го зголемите вашиот простор за складирање. Тие се трајни и силни, што ги прави идеални за висат различни парчиња облека. Користете ги за да ја задржите облеката уредна и организирана во плакарот, студентскиот дом или просторијата за перење. Сините закачалки на главните места се направени од 100% полипропилен, така што тие се полесно да се одржат. Користете ги за да ја задржите облеката уредна и организирана во плакарот, студентскиот дом или просторијата за перење. Главни пластични закачалки со 18 пакувања (сини) се карактеризираат со изрез за да ги задржите омилените предмети за облека со ленти безбедни и безбедни. Овие цврсти закачалки се лесно решение за складирање за вашите маици, поло, копчиња, јакни, џемпери и многу повеќе. Понудени во пригоден 18-пакет, овие закачалки можат да се користат секој ден за уредување на плакарот и одржување на омилените предмети за облека видливи и надвор од подот.Подобрете ја вашата организација користејќи ги овие главни пластични закачалки од 18 пакувања (навистина кралски).

За производот

Купувачите избираат и