.

.

Мебел за дневна соба, модерно софа за loveубовно седиште со потпирач за рака, тапацирано седиште и потпирач за грб, софа за софа со двојно седиште, сива

Мебел за дневна соба, модерно софа за loveубовно седиште со потпирач за рака, тапацирано седиште и потпирач за грб, софа за

DEN 6079.84

Од стока
Достапно.

Опис на производот Овој сет на софата на lovesубовта е совршено пријатно место за филмска ноќ, игра ноќ или навивам-со-одлична ноќ. Перница и перници се тапацирани во мека ткаенина и се вметнуваат со густа пена, дозволувајќи им на вас и гостите да уживаат во себе додека удобно гледаат телевизија. Се одликува со стабилни странични потпирачи за рака што делуваат како систем на поддршка и спречуваат да паднат малите деца. Додадете го овој совршен додаток во вашиот прекрасен дом. Спецификации : Сет на софа вклучува : 1 seубовен материјал за покривање : ткаенина Севкупна димензија : Боја : сива потреба од едноставен капацитет на склопување : 300 bs Материјал на ногата : Пластична целокупна димензии : 53,7 ”W X 29” D x 33 ”H карактеристики : тапациран во мека ленена ткаенина и перничиња поставени со густа пена за елегантен изглед и дополнителна удобност изработена со цврста рамка од тврдо дрво и засилување на внатрешното перниче за стабилност и издржливост засилена со цврста рамка од тврдо дрво и внатрешна перница за додадена стабилност и издржливост на софата за издржливост вклучуваат : 1 x lovesубов столчето го тапакувале во тапациран во тапациран во тапациран во рамките Мека ткаенина и перници поставени со густа пена за елегантен изглед и дополнителна удобност изработена со цврста рамка од тврдо дрво и засилување на внатрешното перница за стабилност и издржливост. Лесно се собира со вашето семејство за помалку од 20 минути.

За производот

Купувачите избираат и