.

.

Осветлување Англиски Студија Приврзок Медалјон

Осветлување Англиски Студија Приврзок Медалјон

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Создадете персонализиран изглед со додавање На Медалјон за Приврзок ЗА англиски Јазик За Осветлување на ЕЛЕН Во вашата дневна соба, трпезарија или осветлување на дувло. Овој медалјон за приврзоци е конструиран од лесна полиуретанска пена во цврст дизајн кој е направен да трае. Изберете од достапни големини. Изграден од полиуретанска пена. Избор на достапни завршетоци. Медалјон форма. Продолжна прачка за прилагодено поставување. За внатрешна употреба.

За производот

Купувачите избираат и