.

.

Бисер Кристал Коса Иглички Невестата Свадба Коса Клипови Кристал Коса Додатоци За Жени И Девојки

Бисер Кристал Коса Иглички Невестата Свадба Коса Клипови Кристал Коса Додатоци За Жени И Девојки

DEN 175.68

Од стока
Достапно.

Пакет од 20. Материјал : легура, монистра, кристали. Секоја големина : 2,6 "Л х 0,4-0,5" В х 0,4-0,5 " Ч. Елегантните невестински шноли претставуваат еден вид чисто чувство во целина, правејќи ги луѓето да се чувствуваат еден вид благородни и елегантни.

За производот

Купувачите избираат и