.

.

Ново Мојот Навивам Интензивно Отсуство Во Третманот, 17. Оз

Ново Мојот Навивам Интензивно Отсуство Во Третманот, 17. Оз

DEN 93.44

Од стока
Достапно.

Ако вашите кадрици се тенки, кревки, откачени и имаат многу дефинирана форма, тогаш мора да имате интензивни кадрици. Моите Кадрици Интензивни беа специјално создадени за зајакнување, давање повеќе сјај и длабока хидратација на вашите кадрици и помагаат да се дефинира обликот на кадрици. Новекс Мојот Навивам Интензивно Отсуство Во Третманот, 17,6 Мл.

За производот

Купувачите избираат и