.

.

Blackmore 1080p Веб Камера Со Вграден Pcm Микрофон, Црна

Blackmore 1080p Веб Камера Со Вграден Pcm Микрофон, Црна

DEN 1231.84

Од стока
Достапно.

Веб-Камерата Blackmore 1080p Со Вграден PCM Микрофон е веб-камера која нуди непречено, висококвалитетно видео стриминг на 1080p 30 fps користејќи напредна H. 264 компресија која работи дури и во услови на слаба осветленост. Објективот со широк агол и можностите за навалување обезбедуваат да можете да снимите каква било снимка што треба. Знајте дека ќе бидете слушнати со вградениот pcm микрофон кој обезбедува кристално чист, природен звук на другата страна. BWC-901 е компатибилен со сите популарни софтверски платформи за видео стриминг и повеќето оперативни системи. Напредна H. 264 компресија за пренос на висококвалитетна видео содржина @ 30 fps со минимална загуба во верност. Вградени pcm микрофони. 2.0 конектор. Компатибилен Со Windows( R), Mac OS(R) или Android(TM). Широк агол и навалување со големи 90? област за гледање. Вклучува веб камера, упатство за употреба и прикачен кабел.

За производот

Купувачите избираат и