.

.

Reebok Women's MinoTaur Mini ранец PU мек ecru

Reebok Women's MinoTaur Mini ранец PU мек ecru

DEN 320.00

Од стока
Достапно.

Reebok Minotaur Min Bankpack-Pu Soft Ecru Овој Reebok Minotaur Mini ранец е совршен додаток на вашата колекција на ранец на Reebok Mini! Мерење на h11 "x w8.5" x d4 "Тоа е доволно големо за да ги собере сите ваши најважни работи!, Прилагодлива каиш, џеб за вредности, отпорна на вода, големина на вклопување во вода.

За производот

Купувачите избираат и