.

.

Ролна на базаи суши Филаделфија

Ролна на базаи суши Филаделфија

DEN 127.04

Од стока
Достапно.

Нема потреба да се стресувате за вашата опција за ручек со пакетот на Филаделфија Рол и ве чека. Прекрасната ролна е направена со сокеј лосос и крем сирење. Совршено зачинетиот ориз потоа се вала со црно -бело семе од сусам. Секоја ролна суши во Банзаи е внимателно и цврсто валана и сигурно ќе го задоволи афизиодото на суши. Секој пакет доаѓа со свој пакет соја и васаби за подобрување на вкусовите. Суши од Моџи доаѓа цврсто спакувани за да обезбеди свежина. Ролна на Филаделфија : Нема потреба да се стрес за пакување на вашиот ручек. Подготвени суши. Прекрасна ролна. Ролниот суши во Банзаи е направен со сокеј лосос и крем сирење. Се тркалаше во совршено зачинет ориз и црно -бело семе од сусам. Секоја ролна е цврсто направена со стручна нега. Сигурно ќе го задоволиме афизиодото за суши. Вклучува пакет соја и васаби за подобрување на вкусовите. Цврсто спакувано за да се обезбеди свежина.

За производот

Купувачите избираат и