.

.

Baretraps Women joanne Ankle Strap Sandal

Baretraps Women joanne Ankle Strap Sandal

DEN 415.84

Од стока
Достапно.

Модата и удобноста веќе не се меѓусебно ексклузивни. Baretraps Joanne е страшна сандала која беспрекорно ги меша модерните детали, како што е горното ласерско, со долготрајните удобни нозе за кои се познати чевлите Baretraps. Сите обезбедени со затворање на кука и јамка за прилагодливо вклопување. Контурирано стапало со постепено амортизирање. Лесна, флексибилна надворешна плоча. Модерен дизајн на ласерско сечење. Контурирано стапало со постепено амортизирање. Лесна, флексибилна надворешна плоча. Модерен дизајн на ласерско сечење. Контурирано стапало со постепено амортизирање. Лесна, флексибилна надворешна плоча. Модерен дизајн на ласерско сечење.

За производот

Купувачите избираат и