.

.

Домашна крајбрежна инспирирана школка Марко инспирирана од реверзибилниот сет за ватенка за постелнина, вклучени декоративни перници

Домашна крајбрежна инспирирана школка Марко инспирирана од реверзибилниот сет за ватенка за постелнина, вклучени декоративни

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Комплетот на Seashell 4/5 инспирирано од Marco, инспирирано од Seashell 4/5, инспирирано од реверзибилниот сет на јорган со постелнина, има разиграна, шема на корални школки. Прекрасниот дизајн им оддава почит на тие долги, мрзливи денови на плажа и е фантастичен сет за постелнина за да го прикаже вашиот дом во текот на летните месеци. VCNY HOME COASTAL-инспирирана од школка 4/5 парче Марко инспирирано од реверзибилна постелнина ватенка сет, декоративни перници вклучени : 1 ватенка. 1 срам. 2 декоративни перници. 4/5 парче реверзибилен сет на ватенка. Инспириран од крајбрежје, дизајн на школка. Лесна нега за миење машини. Направено од 100 проценти полиестер. Декоративни димензии на перници : 12 "x 16" и 16 "x 16". Близнаци димензии : 66 "x 90" (1 ватенка), 21 "x 27" (1 срам). Димензии на кралицата : 90 "x 90" (1 ватенка), 21 "x 27" (2 шами). Кинг димензии : 104 "x 90" (1 ватенка), 21 "x 37" (2 шами).

За производот

Купувачите избираат и