.

.

Wrangler Boys Poplin Butte-up кошула и графичка маица, 2-парчиња, големини 4- & хаски

Wrangler Boys Poplin Butte-up кошула и графичка маица, 2-парчиња, големини 4- & хаски

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Без разлика дали станува збор за облечена или облечена обична пригода .. тој е покриен. Овој комплет за момчиња со две парчиња од Wrangler има копче ткаена кошула заедно со кратка ракав со класичен екипаж. Од училиште до игралиште или следното дружење, оваа двојна кошули за гардероба на вашите момчиња е убав, убав додаток. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 кошула со копчиња и 1 маица. Карактеристики на кошулата : јака од преклопување; затворање на предното копче; долги ракави; џеб на градите. Карактеристики на маицата : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; Предниот графички принт. Маица на момчињата и ткаена кошула со копчиња од Вранглер.

За производот

Купувачите избираат и