.

.

Студио Бактон Бордо модерна и современа црна кожена кожа со целосна големина на глава

Студио Бактон Бордо модерна и современа црна кожена кожа со целосна големина на глава

DEN 2250.40

Од стока
Достапно.

Со својата квалитетна занаетчиска и класична детали, тапациран тапациран од Бордо ќе му даде воздух на елеганција на секоја спална соба. Задебелена и широка, Бордо е целосно тапациран во црна кожа кожа за лесно одржување. На главата е решетката за да се создаде модерен и современ дизајн на колони. За изглед на ултра елеганција, Бордо е врзано со копчиња со кристали, создавајќи грациозен и чуден изглед за вашата спална соба. Слушалката е тапацирана со голема густина за екстремна удобна релаксација. Слушалката седи помеѓу wallидот и рамката на ансамблот, приложувајќи не на креветот, туку на нозете, за стабилност. Поддржувањата на нозете се невидливи откако ќе се постават и можат да се прилагодат за да одговараат на висината на вашиот ансамбл за погодност. Направено во Малезија, на слушалките е потребно склопување. Baxton Studio Bordeaux модерна и современа црна кожна кожа со целосна големина на глава.

За производот

Купувачите избираат и