.

.

Флуџер? Смешно грдо чудовиште, 9? Скициво суштество на верверица со заби, со векови и нагоре

Флуџер? Смешно грдо чудовиште, 9? Скициво суштество на верверица со заби, со векови и нагоре

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Чудно колекционерско кадифен : Постојат 40 figglers кои се шетаат наоколу, со комплети чамци, чудни лица и чудни форми.Купувачите Пазете се : Усвојувањето на Fuggler не е за слабо срце. Не за деца под 3 години. И тогаш, тука се и нивни очите. Соберете ги сите 40 figglers, но ве предупредуваат : Усвојте на ваш сопствен ризик! Плишано суштество со заби : figglers се немирни + погрешно разбрани кадифен суштества со усти полни со заби слични на човекот.

За производот

Купувачите избираат и