.

.

Девојки лого-зип-up-up руно худи, маица и џемпери, 3-парчиња сет на атлетизми, големини 7-12

Девојки лого-зип-up-up руно худи, маица и џемпери, 3-парчиња сет на атлетизми, големини 7-12

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Поврати и прочитајте за денот. Толку е лесно за неа да изгледа и да се чувствува најдобро во удобниот сет на атлетизми на ДКНИ со три дела. Забавно е да се носи заедно или одделно. 3-парчиња сет вклучува : худи, маица и џемпери. Худи : прикачен аспиратор; Затворање на патент-фронт; два џебови од торбичка; ребрести манжетни и полите. Маица : екипаж; стајлинг на пуловер; кратки ракави; предно лого. Џемпери : стајлинг за влечење; еластична лента за половината; засилени нозе; Лого на левата нога. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. DKNY 3-парчиња атлетизми поставени за девојчиња.

За производот

Купувачите избираат и