.

.

Американски поздрави, црна анимација за роденденска забава, сметајте

Американски поздрави, црна анимација за роденденска забава, сметајте

DEN 335.84

Од стока
Достапно.

Американски честитки им овозможи на вашите гости на забавата да ја играат улогата на „Капениот крстоносец“. Маските на Лего Бетмен се изработени од картони и имаат супер-кул и супер-исушена верзија на ЛЕГО на Бетмен. Маските се дизајнирани да ги соберат повеќето деца и да вклучуваат два исечоци за очи и еластичен бенд за да го одржат на место за време на целата нивна акција за борба против криминалот. Совршените забави за забави, маските на Лего Бетмен можат да им се предадат на гостите за игри, време на игра и прекрасни опции за фотографии. Американски честитки 8 маски за забава во Лего Бетмен. Една големина одговара на повеќето деца. Еластичниот опсег ја држи партиската маска на место. Маските на Лего Бетмен се изработени од картон и го карактеризираат лицето на Лего Бетмен со исечоци за очи и еластична жица за да го држат на место. Совршена американска забава за поздравување, подарок или дополнувач на торбички за роденденска забава за деца или забава со теми од Лего Бетмен. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.

За производот

Купувачите избираат и