.

.

Филаделфија Флаери - Клод Girиру wallид постер, 22.375 34

Филаделфија Флаери - Клод Girиру wallид постер, 22.375 34

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Овој трендови меѓународни NHL Filadelphia Flyers - Claude Giroux 19 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Интернационал НХЛ Филаделфија Флаери - Клод ouирукс 19 wallиден постер : Трендовите постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Клип за постери вклучува две 24 "Пластични шини со блиско ниво со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентични, официјално лиценцирани уметнички дела. Постери Димензии : 22.375" x 34 ".

За производот

Купувачите избираат и