.

.

Стерилитна пластична фиока широка кула црна

Стерилитна пластична фиока широка кула црна

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Стерилит 5 фиока широка кула нуди практично и разноврсно решение за складирање за секоја просторија на домот. Лесно влечење рачки со запирања за фиоки за да се спречи случајно да се отстранат фиоките. Целокупните собрани димензии на оваа ставка се 15 1/4 "D x 21 7/8 " W x 31 3/4 "H. Кога чувате предмети, внимавајте на тежината во секоја фиока и не преоптоварување. Јасните фиоки овозможуваат лесно да се идентификуваат содржините додека ги содржат - црни. Чувајте крпи, занаетчиски материјали, играчки и поорганизирани и уредно складирани.

За производот

Купувачите избираат и