.

.

Жедни една големина сите во една пелена од крпа од жлеб од аспен

Жедни една големина сите во една пелена од крпа од жлеб од аспен

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Aspen Groove Clain Claperfeatures и придобивки : ? Погодно, трим фитинг и абсорбента? Продолжува во еден едноставен чекор - пелена на крпа не е полесно? Пелена со една големина обезбедува прилагодливо вклопување за повеќето бебиња од раѓање до ситница? 4 Вкупни слоеви на абсорбента микрофибер Тери, лагер за микрофлече и сигурен водоотпорен надворешен? Лагер за микрофлеециско престојување обезбедува заштита од влажност? Нежната еластична околу нозете и половината обезбедуваат заштита од протекување на производите Карактеристики на нашата лесна за употреба на едно парче пелена. Пакување - рециклирано отпечатено на 100% рециклирана хартија.

За производот

Купувачите избираат и