.

.

Перформанси за одговор на морска реакција 13.5 перница фирма перница врвен душек

Перформанси за одговор на морска реакција 13.5 перница фирма перница врвен душек

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

1,5-инчен Sealy Support? Ултра цврста пена, висококвалитетна пена за посоодветно чувство плус Sealycool? Пена за гел меморија за дополнителна флексибилна, издржлива поддршка. Инженерски со зони на поддршка, пострепедска технологија? парови најсовремени инженеринг со највисок квалитет на материјали за да се насочи точното ниво на поддршка за секоја област на телото, што резултира во исклучителна удобност. 2-инчен Sea Lycushion? Воздушната пена составена од амортизирана пена овозможува дополнителен проток на воздух и додадена мекост; Comfort Loft? Покријте, мека плетена ткаенина со издржливо вртено предиво за кадифен чувство до вашето тело. Duraflex? Систем на работ, висока густина, флексибилна граница на калем околу душекот за подобра поддршка на работ, повеќе употреблива површина за спиење и подобрена издржливост.

За производот

Купувачите избираат и