.

.

Империјал Доормат, 36 72

Империјал Доормат, 36 72

DEN 527.84

Од стока
Достапно.

Екстра-голем за голем, драматичен изглед, овој зачудувачки монограмски доормат е изработен од природен кокос, трајно, густо влакна што ги чисти чевлите чисти. Винил поткрепена за зголемена издржливост и за да помогне во спречувањето на движење, овој мат е толерантен на времето, ја апсорбира влагата и нема да се спушти без оглед на сообраќајот. За најдобри резултати, користете во заштитена област, како што е покриен трем, одржувајќи екстремна влага и сончева светлина на минимум. Вакуум, чистење или лесно црево чисто. Екстра-големи за да се обезбеди максимална покриеност. Толерантни за сите сезони, во боја и временски услови. Издржлив кокос што ги чисти чевлите чисти.

За производот

Купувачите избираат и