.

.

NoLan Nolan на Georgeорџ се лизга на чевли за удобност

NoLan Nolan на Georgeорџ се лизга на чевли за удобност

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Лизгајте ги и излезете на следната специјална пригода. Овие чевли без кавга, лесни за носење на Georgeорџ, се одликуваат со фиксна кожа, што е совршено за вашиот фустан ансамбл. Не заборавајте за мемориската пена за подножје за релаксирачки вклопување и удобни чекори. Приближно. Висина на пета : 1 ”. Стилот на лизгање. Мок пети. Меморија од пена. Текстуриран ѓон. 100% полиуретан горен; 100% Ева надворешна плоча. Избришете чиста. Увезени. Машки чевли за фустани од Georgeорџ.

За производот

Купувачите избираат и