.

.

Лажичка женска безжична кожа од кожена форма на врвот

Лажичка женска безжична кожа од кожена форма на врвот

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Да се ​​осмели да заслепувам и да дадеме смела изјава со кожен врв на лажичката. Безжичен, плетенка и тотално секси, овој врв ја претвора секоја облека во издржан изглед. Спарете го со фармерки за најкул, обичен изглед некогаш или облечете го со панталони и блејзер за разиграна облека што сигурно ќе ги сврти главите. Исклучиво на. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 ”и носи големина S. одговара : модерна. Деколте : Ruched Sweetheart Deckline со еластичен горниот раб за безбедно вклопување. Затворање : патент од страничен прибор. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : градник за поставени полица; плетенка. Faux кожа плетенка за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Купувачите избираат и