.

.

Алиштата за колекција на декор „Ступел дома“ денес или голи утре црно -бело штипно изгледа супер платно wallидна уметност

Алиштата за колекција на декор „Ступел дома“ денес или голи утре црно -бело штипно изгледа супер платно wallидна уметност

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи.

За производот

Купувачите избираат и