.

.

Бесплатно склопување женско вратоврска назад со ракави со блусон

Бесплатно склопување женско вратоврска назад со ракави со блусон

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Зошто трговска удобност за стил кога можете да ги имате и двете? Врската на вратата на слободното склопување е лесен, супер-мек и малку смел со ласкаво квадратно деколте пред и неочекуван врат од длабок лажичка во задниот дел. Долгите, блузонските ракави го додаваат тој допир на тренд што секоја девојка ја цени. Исклучиво на. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : квадратно деколте пред себе; Заден длабок лажички врат со детали за вратоврска. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги блузонски ракави со вградени манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Текстура на рамен ребро; Супер-меко чувство. Врза на врвот за жени од слободно собрание.

За производот

Купувачите избираат и