.

.

Tec Една девојка со рамна мрежа, која работи кратки 2-пакети, големини 7-16

Tec Една девојка со рамна мрежа, која работи кратки 2-пакети, големини 7-16

DEN 431.84

Од стока
Достапно.

Нашите Tec-one Girls Flat Back Mesh Mesh Shorts 2 Пакет се совршени шорцеви што треба да ги носите за сите ваши вежба, без разлика дали е внатре или надвор. Тие се 100% полиестер и имаат вратоврска на половината и еластична половината. Тие ќе ви бидат кратки! 2-пакет, вклучувајќи идентични црни шорцеви. 100% полиестерска решетка со рамен бек. Рефлексивно лого -топење. Машинска миење, лесна грижа.

За производот

Купувачите избираат и