.

.

Природни Влакна Арбор Граница Тркач Килим, Природни Светло Сина, 2 '6 14'

Природни Влакна Арбор Граница Тркач Килим, Природни Светло Сина, 2 '6 14'

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Живеат Подобро. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

За производот

Купувачите избираат и