.

.

Брајтон кеси За Отпадоци 12-гал Високи Дувла. Микрофон Природни ролни картон 847252

Брајтон кеси За Отпадоци 12-гал Високи Дувла. Микрофон Природни ролни картон 847252

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Продадени како 1000/Картон.• Овие 12-16 гал. Направено од полиетилен со висока густина (HDPE) во јасна боја што го олеснува прегледот на содржината на торбата.* Продадени како 1000/Картон. дебелите кеси се најпогодни за тешки товари без груби рабови, како што се хартија и лесен отпад.

За производот

Купувачите избираат и