.

.

Среќен Роденден Германски Овчар Знаме Платно Куќа Големина -

Среќен Роденден Германски Овчар Знаме Платно Куќа Големина -

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Среќен Роденден германски Овчар Знаме Платно Големина На Куќа 100% Полиестер Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден дрвен столб за знаме.

За производот

Купувачите избираат и