.

.

Куќа На Змејот - Pos Еден Лист Ѕид Постер со Pushpins, 22.375 34

Куќа На Змејот - Pos Еден Лист Ѕид Постер со Pushpins, 22.375 34

DEN 159.84

Од стока
Достапно.

Оваа Трендови Меѓународна Куќа На Змејот Pos Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постерите се дизајнирани да бидат привлечни и информативни. Постерите може да се користат за многу намени. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

За производот

Купувачите избираат и