.

.

Нурисон Алоха Внатрешна Надворешна Природна Сина Површина 2' 3 12

Нурисон Алоха Внатрешна Надворешна Природна Сина Површина 2' 3 12

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Оваа сончева и сензационална колекција на рамни ткаени теписи на отворено е убава, практична и едноставно совршена за области со голем сообраќај. Со својот привлечен асортиман на класични и современи дизајни, примамливи палети на бои и прекрасни текстури, овие повеќенаменски килими ќе си дозволат воздух со едноставна софистицираност во секоја средина.100% Полипропилен • Рамен Ткаен во вртливи винова лоза и цвеќиња од сина, крем и сива боја, овој надворешен тепих Алоха го надополнува вашиот двор, трем или амбиент покрај базенот. Високо-ниско ткаење комбинира текстурни обрасци со сложено ткаена основа за исклучителен изглед што се спротивставува на елементите. Создаден од врвни влакна отпорни на дамки за долго абење, ниско одржување и прекрасна текстура. Машина изработена од издржлив полипропилен за лесно чистење : едноставно исплакнете со црево и исушете го воздухот. Рамен ткаен со мек исечен куп за прекрасна текстура под нозете. Идеален за употреба во внатрешни или надворешни простории со голем сообраќај, вклучувајќи го вашиот трем, двор или дневна соба. Преодниот цветен дизајн надополнува различни современи стилови на декор. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

За производот

Купувачите избираат и