.

.

Богатствата На каролина Бихон Фриз со Плишано Мече Пар Држачи За Тенџере

Богатствата На каролина Бихон Фриз со Плишано Мече Пар Држачи За Тенџере

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

Каролини Богатства SS8948 PTHD Bichon Фриз Со Мечето Пар На Носителите Тенџере, 7, 5 HX7,5 W, разнобојни Пар На Тенџере Носителите кој раса специфични Bichon Фриз уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Овој Пар Држачи за Тенџере е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Пар Држачи За Тенџере.

За производот

Купувачите избираат и