.

.

Патеката На Коглан

Патеката На Коглан

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Компасот за Патеки на коглан е одличен додаток на вашиот комплет за преживување на отворено. Компасот За Патеки На Коглан е лесен и компактен за лесно складирање. Секој компас има налепница нагоре на неа. Можете да го користите и на вашиот синџир на клучеви. Ова е задолжително за секој човек кој ужива на отворено. Никогаш не треба да одите на планинарење со овој производ. Во садот за прикажување има 90 парчиња. Патеката На Коглан.

За производот

Купувачите избираат и