.

.

Акделко Злато 337-Стартер Одговара изберете: 2003-ХОНДА СПОГОДБА, 2003-ХОНДА ЕЛЕМЕНТ

Акделко Злато 337-Стартер Одговара изберете: 2003-ХОНДА СПОГОДБА, 2003-ХОНДА ЕЛЕМЕНТ

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Acdelco Professional PREMIUM НОВИТЕ Стартери се произведени со сите нови компоненти и се висококвалитетна замена идеална за многу возила на патот денес. Клучните компоненти се подмачкани за да помогнат да се обезбедат подобрени перформанси и долготрајна сигурност дури и во најтешките услови. Стартерите имаат електромагнети кои се компјутерски тестирани за контактен век, рамнотежа на серпентина и јачина на влечење, погонски запчаници/спојки собрани под тесни спецификации за уште поголем душевен мир. Овие премиум резервни компоненти за замена се произведени за да ги исполнат вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Стартер Мотор Дополнителни Карактеристики Волти : 12 VDC.

За производот

Купувачите избираат и