.

.

Бомби За Капење Креативна Лабораторија

Бомби За Капење Креативна Лабораторија

DEN 95.36

Од стока
Достапно.

Децата ќе ја сакаат оваа активност за да создадат свои шумливи И миризливи Бомби за Капење! Суптилна мешавина од козметички состојки збогатена со бадемово масло и глицерин ќе се компресира во различни форми на мувла. Откако ќе се стврднат, користете ги креациите за нежно обоена, миризлива и прекрасно пенлива бања со меурчиња! Овие бомби за капење создаваат прекрасна парфимирана шумливост во вашата бања и ви ги носат сите придобивки од нивните состојки. Загарантиран момент на уживање и благосостојба. Бања Бомби Креативна Лабораторија.

За производот

Купувачите избираат и